NIX Solutions: Декілька прогнозів розвитку штучного інтелекту в 2022 р.

Штучний інтелект відкриває перед бізнесом необмежені можливості. Використовуючи останні розробки, можна успішно та швидко реалізовувати навіть найамбіційніші проекти.

NIX Solutions

Прогнози розвитку ШІ у 2022 році за матеріалами авторитетних світових порталів

Об’єднання ШІ з даними та хмарними технологіями

Наявні дані необхідно систематизувати та проаналізувати, це можна зробити за допомогою хмарних обчислювальних потужностей та штучного інтелекту. Всі ці програми працюватимуть усі 24 години протягом 365 днів. Такий підхід до управління дозволяє успішно керувати та знаходити нові рішення та можливості.

Можливості ШІ у моделюванні

Технологічні можливості AI дозволяють побачити нові сценарії керування бізнесом. Штучний інтелект може створити цифрових двійників для прогнозування поведінки різних категорій споживачів, фінансових активів та зміни (динаміки) ринку.

Знаходження даних штучним інтелектом, їх використання та монетизація

Якщо за кілька років раніше дані необхідно було зібрати, систематизувати, структурувати, то сьогодні все це може зробити ШІ. Йому можна доручити збір даних із різних джерел, їх систематизацію для зручного використання.

Прогноз щодо віддачі інвестицій, вкладених у технології AI

Непросто оцінити цінність працюючої AI-системи. Важко визначити ціну стратегічного рішення, але можна оцінити роботу штучного інтелекту у простіших варіантах, наприклад, обробці рахунків, витрат, прибутку. Можна оцінювати доходи стосовно реорганізації робочого дня працівників.

Ризики та вплив на них штучного інтелекту

ШІ має відображати цінності організації, а не бути «упередженим співробітником». Керівнику необхідно отримати всі гарантії того, що ШІ надійний, етичний і заслуговує на довіру. AI-технологія не повинна вводити людей в оману, порушувати їхні права та торкатися їхнього приватного життя. Але AI-технологія підвищить прозорість діяльності, що дозволить ухвалювати правильні рішення.

Управління штучним інтелектом

Існують певні ділові та технічні навички, яких у ШІ поки що немає. І тут буде потрібно наскрізне управління системою “дані-хмара-ШІ”. Програма сама дасть знати, коли треба її перенавчити, перепрограмувати чи замінити.

Завдяки ШІ можна вийти на новий рівень. Впровадження програм на базі штучного інтелекту займається NIX Solutions, харківська IT-команда. Ознайомитись з портфоліо фахівців та відгуками клієнтів можна на NIX Solutions reviews.