NIXSolutions: Як ШІ використовується в бізнес-функціях?

Сприйняття штучного інтелекту змінюється в міру його розвитку та стає все більш звичним явищем у нашому повсякденному житті. ШІ сьогодні став загальноприйнятим терміном.

Однак його визнання в основному суспільстві  – відносно недавня подія. Незважаючи на те, що штучний інтелект, яким ми його знаємо сьогодні, офіційно з’явився в 1956 році, знадобились десятиліття наполегливої ​​роботи, щоб розробити систему та зробити її технологічною реальністю.

NIXSolutions

Як ШІ може змінити бізнес

Багато галузей, від охорони здоров’я до освіти, автомобілебудування та банківської справи до роздрібної торгівлі, все частіше використовують ШІ у своїх бізнес-функціях. Давайте подивимося, як штучний інтелект змінює бізнес-світ.

1. Маркетинг

Можливо, ваші маркетингові функції вже використовують штучний інтелект кількома способами. Його можна використовувати для розробки маркетингових стратегій, але також для їх реалізації на основі інтересів і вподобань клієнта. Історія веб-перегляду користувачів і особиста інформація, зібрана від клієнтів, використовуватимуться для націлювання реклами.

Тепер дуже важливо дати клієнтам те, що вони хочуть і потребують, у потрібний час. Використання чат-ботів у маркетингу є ще одним основним способом використання ШІ. Чат-боти можуть допомогти вирішити проблеми, надавати послуги та підтримувати продажі.

Аналізуючи поведінку споживачів на основі даних, інструменти ШІ також можуть допомогти в дослідженні ринку. Усі ці відомості на основі даних допоможуть компаніям оцінити свої маркетингові кампанії та розробити ефективніші плани на майбутнє.

ШІ у маркетингу включає, серед іншого, рекомендації та підбір контенту.

  • Розпізнавання шаблонів і зображень для персоналізації стрічок новин,
  • Для обробки неструктурованих даних використовується розпізнавання мови клієнтів і потенційних клієнтів,
  • Призначення ставок у реальному часі та сегментація клієнтів для націлювання й оптимізації оголошень,
  • Аналіз настроїв і соціальна семантика,
  • Прогнозне обслуговування клієнтів в автоматизації веб-дизайну.

Це лише кілька прикладів того, як ШІ використовується сьогодні в бізнесі. Імовірно, у найближчому майбутньому станеться набагато більше, оскільки темпи розвитку зростають.

2. Торгівля

ШІ може час від часу надавати професіоналам-людям необхідну інформацію. При правильному використанні він може допомогти покращити функції продажів у цілому, а також прогнозувати тенденції та передбачати поведінку споживачів, каже AnalyticsSteps.

З використанням ШІ для кращого розуміння потреб клієнтів, інструменти продажів можуть покращити комунікацію та координацію. Це дозволить фахівцям з продажу краще керувати своїм часом, визначати, з ким вони хочуть співпрацювати, а також коли й де клієнти можуть бути готові до переходу.

3. Дослідження та розробки

Усі, хто займається дослідженнями та розробками, знають, що ШІ може допомогти їм покращити результати своїх зусиль. У результаті процес дослідження та розробки буде більш ефективним і безпомилковим. Як щодо інноваційного інструменту, як щодо ШІ?

Завдяки своїй здатності ефективно й точно збирати й аналізувати величезні обсяги інформації він може допомогти нам глибше зрозуміти майже будь-яку галузь, включаючи охорону здоров’я та фармацевтичну, фінансову, автомобільну тощо.

Машинне навчання та штучний інтелект можуть допомогти нам вирішити проблеми, про які ми ніколи раніше не думали. Однак штучний інтелект також приведе до нових відкриттів і способів покращення продуктів і послуг, а також виконання завдань. З точки зору стратегії та ефективності, штучний інтелект допомагає в науково-дослідній діяльності.

На ШІ справді чекає світле майбутнє, але також важливо збирати інформацію про ШІ, яку можна використовувати, щоб дізнатися більше про нього та потенційні сценарії його застосування. Подумати про те, чого може досягнути штучний інтелект і що він залишить людям, — це захоплююча ідея. Люди – створіння інноваційні, і ми, ймовірно, знайдемо нові способи використання наших талантів та інтелекту, коли технології візьмуть верх. А якщо ваш бізнес потребує використання ШІ вже зараз, то можна звернутися до NIXSolutions. Ця команда має вже більш ніж 20-річний досвід у сфері інформаційних технологій і може втілити в життя найсміливіші задуми. Маєте сумніви? Ознайомтесь з відгуками на nixsolutions.reviews.