Штучний інтелект (ШІ) є одним із найважливіших технологічних досягнень за останні роки, який збирається дедалі більше змінювати роботу галузей і підприємств. Хоча ця технологія ще не є “мейнстрімною”, мільярди доларів щорічно витрачаються на дослідження та розробки штучного інтелекту, що допомагає прискорити його впровадження в усіх секторах. Очікується, що до 2024 року інвестиції в ШІ досягнуть понад 500 мільярдів доларів.
Оскільки постійно створюються нові додатки та можливості, вплив штучного інтелекту на бізнес-світ обіцяє бути просто трансформуючим. У цій статті можна прочитати прогнози вливу ШІ на сферу інформаційних технологій.
ІТ пов’язані з будь-чим, що пов’язано з комп’ютерними технологіями, тоді як штучний інтелект – це «здатність комп’ютера діяти як людина». ІТ та ШІ мають симбіотичні стосунки, разом стимулюючи інновації. ШІ поєднує програмне забезпечення, апаратне забезпечення та інтелект; поєднує нейронну обробку мови та нейронну мережу для виконання складних завдань. ІТ є частиною штучного інтелекту, яка зосереджена на програмному забезпеченні, яке виконує завдання за допомогою комп’ютера, і потребує попереднього програмування, а воно не самоадаптується.
ШІ – це галузь інформатики, яка має багато застосувань: розпізнавання мовлення, обробка зображень, глибоке навчання, машинне навчання та обробка природної мови. GetSmarter доведено, що штучний інтелект покращує ІТ завдяки автоматизації процесів, забезпеченню якості та управлінню послугами, надаючи додаткові рівні ефективності, конкурентоспроможності та точності.
Безпека даних
ІТ часто використовуються для захисту приватної, конфіденційної інформації, незалежно від того, чи то для організацій, урядів чи представників громадськості. ІТ можуть створити основу для збереження цієї інформації в безпеці, але в міру появи нових загроз їх потрібно переробляти. З іншого боку, штучний інтелект може налаштувати систему під час виявлення загроз, порушень та інших проблем безпеки, швидко вирішуючи їх і забезпечуючи конфіденційність даних.
Автоматизація процесів
Використовуючи ШІ з ІТ, можна зменшити витрати та заощадити час. ІТ самі по собі не здатні змінюватися на основі даних, однак алгоритми ШІ навчаються та розвиваються. Це забезпечує ефективнішу роботу, покращує внутрішні процеси з мережами глибокого навчання та покращує кодування.
Якщо вашому бізнесу потрібне перезавантаження, слід звернути увагу на можливість використання штучного інтелекту. З цим може допомогти NIXSolutions. Ця команда фахівців успішно працює на міжнародному ринку вже більше 20 років і здатна втілити у реальність ваші найсміливіші замисли. Ось що думають про співпрацю з NIX клієнти.